O nas - o firmie Show Your Car
 
Samochodami pasjonujemy się od zawsze. Spotkaliśmy się w 2004 roku na zlocie podobnych nam entuzjastów i zaczęliśmy wymieniać się doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz uwagami dotyczącymi autokosmetyki, a także usług dostępnych na rynku. Bardzo szybko okazało się, że nasze oczekiwania i wymagania znacznie wykraczają poza ofertę istniejących serwisów.

Wzbogaciliśmy naszą wiedzę za sprawą Erica, który w 2000 roku zaczął pracować we Francji w firmie ojca zajmującej się sprzedażą i pielęgnacją ekskluzywnych samochodów. Wtedy narodziła się jego motoryzacyjna pasja i zainteresowanie detailingiem, które zaowocowało ukończeniem specjalistycznych szkoleń z tego zakresu.

Korzystając z jego doświadczenia, sprawiliśmy, że wygląd naszych samochodów zaczął budzić coraz większe zainteresowanie i podziw kolegów.

Zaczęliśmy myśleć o stworzeniu miejsca gdzie moglibyśmy świadczyć usługi, których nam brakowało na polskim rynku motoryzacyjnym. Naszym pragnieniem było umożliwienie podobnym nam pasjonatom zadbanie o swój samochód w taki sposób, by wyglądał olśniewająco.

Prace nad każdym realizowanym przez nas projektem są wykonywane lub nadzorowane przez Erica osobiście. Nasi pracownicy to także osoby zafascynowane motoryzacją, które ukończyły specjalistyczne szkolenia.

Design and code by Falkonet.