F.A.Q.

Co to jest detailing?

Detailing jest najbardziej zaawansowaną formą kosmetyki samochodowej. Składa się z wielu działań mających na celu przywrócenie i zapewnienie wyglądu samochodu najbliższego perfekcji. Dotyczy zarówno powierzchni zewnętrznych, jak i wnętrza pojazdu. Szczegółowy zakres prac, które wykonujemy w ramach auto detailingu znajdziesz w dziale Oferta.

Jak długo jest zabezpieczony lakier samochodu po procesie detailingu?

Wszystko zależy od warunków pogodowych, w jakich samochód jest użytkowany. Aby zapewnić najlepszą z możliwych ochronę, zalecamy zabezpieczenie lakieru co 3 miesiące. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną rekomendację.

Czy świadczycie usługę detailingu, gdy jest zła pogoda?

Warunki atmosferyczne wpływają jedynie na satysfakcję naszych klientów, którzy są zmuszeni do jazdy swoimi odnowionymi samochodami w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Czy na długość utrzymania się efektów detailingu mają wpływ warunki pogodowe?

Tak. Można jednak przedłużyć efekt detailingu poprzez stosowanie najwyższej jakości środków do mycia samochodu klienta po zabezpieczeniu lakieru. Osobiście polecamy te, których używamy w naszym salonie, a których sprzedażą również się zajmujemy.

Ile czasu zajmuje proces detailingu?

Wszystko zależy od rodzaju usługi, którą wybierze klient. Zwykle potrzebujemy od kilku godzin do kilku dni. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu oszacowania czasu niezbędnego na wykonanie zlecenia. Warto dodać, że specjalne warunki mogą zostać uzgodnione indywidualnie.

Od jak dawna świadczycie usługi detailingu?

Możemy się pochwalić długą tradycją w obsłudze ekskluzywnych i klasycznych samochodów. Wszystko zaczęło się we Francji w 2000 roku. Nasz personel przeszedł profesjonalne szkolenia i zwraca olbrzymią uwagę na jakość i szczegóły.

Czy świadczycie również inne usługi?

Tak. Chcemy, aby błysk Państwa “nowego” samochodu trwał jak najdłużej. Dlatego zdecydowanie rekomendujemy regularne mycie w naszej ekskluzywnej myjni najwyższej jakości środkami. Zapewni to utrzymanie efektów procesu detailingu na dłużej.

Czy powinienem umówić się wcześniej na wizytę?

Ze względu na charakter naszych usług, potrzebujemy wystarczającej ilości czasu, aby profesjonalnie zająć się samochodem klienta. Dlatego każda wizyta powinna być wcześniej zarezerwowana, gdyż każdego dnia możemy wykonać tylko określoną ilość zleceń.
Design and code by Falkonet.